FacebookTwitterПідписатися на RSS

Показовий урок у 7 класі у рамках /Files/images/урок Мацюк І.Ю..jpg місячника педагогічної майстерності провела вчитель англійської мови Мацюк І.Ю.

У рамках місячника педагогічної майстерності учитель Дерманського НВК Мацюк Ірина Юріївна провела відкритий урок англійської мови в 7 класі з теми «Британські види спорту». Заняття з учнями проходило у постійному англомовному діалозі. Використаний метод Fishbone стимулював семикласників до творчої, продуктивної праці. Відповідно до комунікативного методу навчання іноземної мови Ірина Юріївна вдало застосувала парну роботу, інтерактивні вправи, створила позитивну атмосферу, ситуацію успіху для кожної дитини. Під час уроку панувала творча невимушена співпраця учнів та вчителя. Використання новітніх технологій зробило урок пізнавальним і цікавим.

#Українська_хустка

/Files/images/20191206_105428.jpg Споконвіку українки носили хустку, яка вважалася оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям та патріотизм.

З нагоди Дня української хустки, який відзначаємо 7 грудня, дівчатка та вчителі Дерманського НВК підтримали модний флешмоб #Українська_хустка

"Ми за здоровий спосіб життя!"

Під таким гаслом пройшли заходи в Дерманському НВК до дня боротьби зі СНІДом. З учнями старших класів була проведена бесіда "Жити в світі, де є ВІЛ", по завершенні якої, учні виготовили стрічки-символи підтримки ВІЛ - позитивних людей.

Тренінг з учнями 8 класу "Ми за здоровий спосіб життя" провела психолог школи Пилипчук Г.В.

Під час виконання вправи "Моє ідеальне майбутнє" /Files/images/20191202_133136.jpg/Files/images/20191202_133100.jpg

Профорієнтаційний квест "Мандрівка містом майстрів"

25 листопада учні 6-11 класів взяли участь у профорієнтаційному квесті "Мандрівка містом майстрів". Сім команд учасників пройшли маршрутами по шести станціях, а саме: ст. "Спортивна", ст. "Кухарі", ст. "Водії", ст. "Оператори ІТ", ст. Продавці" та ст. "Бібліотекарі". Вчителі - керівники станцій ознайомили учасників з кваліфікаційними характеристиками відповідних професій, провели майстер - класи з виконання певних практичних завдань.На станції "Оператори ІТ"/Files/images/IMG_20191125_115043.jpg/Files/images/IMG_20191125_120045.jpg

Учні із задоволенням виконували практичні і теоретичні завдання на кожній станції, проявляли свої уміння, освоювали нові навики, удосконалювали групову взаємодію, заглиблювалися у світ професій. Не дивлячись на те, що шість запропонованих станцій утворюють мікроострівець у професійному океані, проте подорож до нього дала змогу школярам зрозуміти головне, що кожен має обрати свій професійний шлях. Щоб не помилитися в цьому виборі необхідно добре розбиратися в різноманітті світу професій.

Учні школи вшанували Героїв Небесної Сотні

Діти перейнялися героїчним минулим нашої країни./Files/images/6.png

Сьогодні не в силі і сильні змовчати, бо в кожного серце від болю кричить.

Коли на майдані відспівують СОТНЮ, що в вічність у славі до Бога летить.

"Ми схилили голови в скорботі"

22 листопада в школі відбувся захід - реквієм "Рік 33 ... Голод... Голод..."Горить свічка пам'ятіУ піснях і віршах діти вшановують пам'ять жертв ГОЛОДОМОРУ

Пишемо Всеукраїнський диктант національної єдності

Традиційно 8 листопада учні закладу долучились до написання 19-ого Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Кожен мав унікальну можливість перевірити свої знання з української мови. По-особливому піднесено і святково всі учасники заходу об’єднались однією думкою, що українське слово – величне, магічне і неповторне. Тому завдання кожного – зберегти його і примножити, щоб довести: творити величне просто.

ПЕДАГОГІЧНИЙ МІСТ

Наші гості з Дубенщини29 жовтня на благодатну дерманську землю, де міцно переплелися віки і людські долі від сивої давнини до сучасності, де/Files/images/2.png живе любов до народного слова і пісні, завітали філологи методичного центру Мирогощанської, Тараканівської та Привільненської сільських Рад Дубенщини. З ініціативи директора Дерманського НВК Шепельчук Оксани Андріївни у стінах закладу відбувся семінар-практикум «Педагогічний міст» з теми « Впровадження музейної педагогіки як інноваційної технології у навчально-виховний процес», який залишив у всіх присутніх незабутні враження. Цікавою і пізнавальною була презентація про минуле і сучасне Дерманя, яку підготувала учениця 7 класу, член історико-краєзнавчого гуртка, Мацюк Наталія. Атмосферу патріотизму та єдності сформувала у присутніх літературно-музична композиція «Дзвони Дерманя». Натхненно і урочисто прозвучало величне слово про сивочолий Дермань у виконанні учнів 10 класу та вчителів закладу. Учасники семінару-практикуму відвідали музеї історії школи, Уласа Самчука та Бориса Тена. Велику роботу щодо організації і проведення зустрічі з педагогами Дубенщини провела Нечипорук Тамара Леонтіївна, учитель історії, керівник історико-краєзнавчого гуртка, заступник директора з виховної роботи, яка вважає, що використання засобів музейної педагогіки в закладі дає змогу пробудити в дітях відчуття приналежності до свого роду, до рідної землі і є безцінною скарбницею збереження історичного досвіду багатьох поколінь в сфері духовної культури. То ж є надія, що ця скарбничка стане для наших вихованців тим своєрідним містком, який зв’язує покоління минулі з поколіннями сучасним і прийдешнім.

ПЕРШИЙ ФЕСТИВАЛЬ МАЙСТЕРНОСТІ ПРАКТИЧНИХ ПСИХОЛОГІВ ОБЛАСТІ

26 квітня в РОІППО пройшов перший обласний фестиваль майстерності практичних психологів області приурочений професійному святу Дню психолога. Пилипчук Г.В. провела майстер клас на якому поділилася досвідом використання методу сторітеллінга у роботі практичного психолога.

Майстерклас з теми " Метод сторітеллінгу у роботі практичного психолога"

Під час проведення майстеркласу з практичними психологами області Представники Здолбунівського району на урочистому відкритті фестивалю.

Психологічний семінар - практикум з теми "Метод сторітелінгу у педагогіці та психології"

03.04.18 р. Практичний психолог Пилипчук Г.В. провела психологічний семінар - практикум з педагогами.

Педагоги школи були ознайомлені з методом сторітеллінгу (англ. Storytelling), можливостями його використання на уроках. У практичній частині заняття вчителі взяли участь у психотерапевтичних вправах з використанням вказаного методу. Заняття розпочали з вправи "Історія з торбинки". Колеги із захопленням оживляли предмет, витягнутий з торбинки і оповідалинам свої емоційно багаті історії. Виконання наступної вправи "Періоди життя" передбачало промальовування життєвих періодів (до 10 років; 10 - 20; 20 - 30 і т. д.) і розповідь за малюнками. Під час розповіді за малюнками при необхідності (а необхідності виникали часто...) застосовувала метод керованої історії з визначеним персонажем, що давало можливість для клієнта відпрацювати проблему.

Навела приклад історій та показала можливість їх використання у своїй практичній роботі з дітьми при проведенні діагностики, корекції та розвитку. Розповіла про техніку створення історій для засвоєння знань з відповідних предметів. Заняття пройшло у емоційно теплій атмосфері і, сподіваюся, принесло позитивні емоції для його учасників.

Змінились правила прийому в перший клас: до чого готуватися батькам

Цього року першокласники в Україні підуть в школу за новими правилами

Порядок прийому дітей до першого класу змінився через новий закон «Про освіту». І якщо деякі нововведення можна назвати спірними, але зрозумілими, то є і положення, які прописані не до кінця. Саме вони викликають безліч питань у педагогів і батьків.

Почати варто з того, що якщо раніше в безліч шкіл та гімназій набирали дітей на основі конкурсу, то тепер за кожним навчальним закладом буде закріплена певна територія. По досягненню 6 років дитина гарантовано отримає місце в навчальному закладі, закріпленому за його районом. Не важливо, звичайна це школа або спеціалізована. Вступити в іншу школу можна буде тільки, якщо в ній залишиться місце.

Інформація про прив’язку шкіл за певними адресами повинна з’явитися в кінці березня. А дізнатися її можна буде в самих навчальних закладах, у районних управліннях освіти або на їх сайтах. У квітні і травні, швидше за все, будуть прийматися документи від дітей за місцем проживання, після 1 червня – від інших.

Спростити зарахування в школу можуть, якщо там вже навчаються старші брат або сестра дитини. Окрема процедура прийому передбачена для дітей з особливими потребами. Так як деякі положення нового закону ще допрацьовуються, то невідомо, чи будуть окремі умови зарахування для пільгових категорій населення.

Наступне нововведення полягає в тому, що протягом 5 років школи поміняють статути і стануть відповідати трьом передбаченим типам навчальних закладів – початковій школі, гімназії (5-9 класи) і ліцею (10-12 класи).

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

/Files/images/20180206_113015.jpg/Files/images/20180206_113300.jpg

У школі пройшов День безпечного Інтернету підгаслом "Інтернет починається з тебе!". Учні взяли участь у обговоренні презентації "Безпечний Інтернет", презентували свої плакати з теми та отримали пам'ятки "Безпека дітей в Інтернеті".

Кiлькiсть переглядiв: 547

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.